FORMY PŁATNOŚCI

FORMY PŁATNOŚCINiewątpliwie zaletą korzystania z naszej korporacji: Taxi Nova Tarnowskie Górach jest szeroki wybór form płatności za przejazd. Jedyna dostępny środek transportu, który obsluguje tak wiele form rozliczeń. U nas masz możliwość zapłacenia gotowką, kartą, przelewem blik lub voucherem. Zapłać za przejazd dowolnie wybraną przez siebie formą płatności. Większość naszych pojazdów jest dopasowana niemal do każdej formy płatności.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ


Jest to stara i sprawdzona metoda płacenia stosowana od wieków. Lubisz mieć ze sobą "twardy" pieniądz? Lubisz tradycyjną formę płatności? Nic nie stoi na przeszkodzie aby zapłacić gotówką w naszej taksówce. Szoferzy Taxi Nova Tarnowskie Góry są przygotowani na każdą sytuację. Bez problemu wydamy resztę z każdego banknotu w naszej walucie.

PŁATNOŚĆ KARTĄ


Dzięki współpracy z Firmą SumUp, nasze taksówki w Taxi Nova Tarnowskie Góry posiadają terminale płatnicze. Łatwo i wygodnie zapłać zbliżeniowo lub tradycyjną metodą. Jest to powszechnie dostępna w wielu miejscach forma płatności, nie może jej zabraknąć w nowoczesnych taksówkach.

BEZGOTÓWKOWY SYSTEM PŁATNOŚCI


Jest to forma płatności skierowana do firm, instytucji publicznych, które korzystały już kilka razy z innych znaszych form płatności. Na czym polega ta forma płatności? Firmy oraz biznesmeni, mogą być rozliczani za pomocą:
- karty stałego klienta: (prowadzimy zapis Państawa kursów, data, godzina, początek oraz koniec kursu. Rozliczamy się po serii kursów min 1x w tygodniu).
-płatności na nasz rachunek bankowy: (po kursie wystawiamy FV na Państwa dane firmowe lub osobowe z terminem płatności 7dni.

PRZELEW NA TELEFON "BLIK"


Poinformuj naszego kierowcę, że chciałbyś/chcialabyś zapłacić przelewem na telefon blik. W tym celu w aplikacji banku użyj opcji "przelew na numer telefonu" lub "przelew blik". Kierowca poda numer telefonu dla przelewu blik i gotowe. Uwaga! Ta metoda często nie jest dostępna w okresie prac serwisowych w bankach (najszcęsciej weekendy).

KONTAKT

TAXINOVATG@GMAIL.COM

ZADZWOŃ

24H/7

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych Taxi NOVA – Taxi Tarnowskie Góry nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy
Taxi NOVA nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

How to develop a free site - Click here